Miniházená 5. tříd

12.01.2016

joomplu:135968. ledna jsme se vydali spolu se 14 dětmi pátých tříd na turnaj v miniházené do Nového Jičína. Pozvání na miniházenou jsme přijali poprvé. Jeli jsme tuhle hru v podstatě „zkusit“ a podívat se, jak se miniházená správně hraje.

V hale ABC se sešlo celkem 5 družstev. Přišly týmy z Nového Jičína , přijely týmy z Oder – Pohořská škola a Odry Komenského škola . Nutno napsat, že týmy z Nového Jičína trénují již od 4. třídy, tedy vlastně už 1,5 roku. Proto jsou výkonnostně naprosto jinde, než my. My se prostě dívali, jak hru hrají téměř dětští „profesionálové“ abychom věděli, kam se třeba časem dokážeme posunout i my. Většinou jsme byli poraženi. Vyhráli jsme jen 2 poločasy a to se školou Odry Pohořská, protože ti , stejně jako my, také teprve s tréninky začínají. Oni byli pro nás jediná srovnatelná konkurence, kterou jsme vůbec byli schopni porazit. A tohle jsme dokázali.

Viděli jsme , poučili jsme se, zkusili jsme si to a celkově jsme skončili na 4. místě z 5 možných . I tohle umístění nás těší.

Členové našeho družstva: Jan Kučák, Jaroslav Bača, Daniel Korytář, Jiří Šustek, Jiří Černoch, Dan Baláž, David Michalík, Ernest Šamko, Antonín Hauerland, Elen Maleňáková, Nellie Lustigová, Bára Jančová, Lucie Busková, Kateřina Matyášová

Všem dětem bych chtěla moc poděkovat za účast na turnaji, za snahu, za chuť bojovat v hřišti. Všichni byli skvělí. A budu se těšit na další společná utkání.

Nebyly nalezeny žádné obrázky