80. výročí

18.06.2012

joomplu:5003V sobotu 2. června jsme slavili. Naše škola, jež byla postavena v letech 1931-32 totiž oslavovala již úctyhodných 80 let. Přípravy na tuto velkou akci probíhaly již několik měsíců dopředu. Návštěvníci, kterých se sešlo od 10 do 17 hodin poměrně dost, mohli shlédnout dvě vystoupení školní akademie, poslechnout si cimbálovou muziku „Réva“, prohlédnout si interiér školy včetně nedávno zkolaudovaného „krčku „ mezi malou a velkou budovou, mohli absolvovat populární výstup na hodiny, kde se mohli nechat okouzlit nádherným výhledem na okolí.

Dále jsme měli připravené velké množství fotografií ze života školy, fotky našich bývalých učitelů i absolventů, ve třídách na interaktivních tabulích probíhaly powerpointové prezentace, zajímavé byly rovněž práce našich žáků nebo fotografie města Oder z poslední dekády.

{wmv}80_vyroci{/wmv}
(Kompletní DVD ze školní akademie u příležitosti 80. výročí školy je k dostání v kanceláři školy u paní Pavlíkové. Cena činí 30,- Kč.)

Součástí byla rovněž expozice vlastivědného spolku v prostorách malé budovy. Chtěli bychom poděkovat touto cestou všem, kteří se přišli podívat, zavzpomínat na staré dobré časy, dále děkujeme našim žákům za předvedená vystoupení a také všem , kteří se podíleli na přípravě a vzorném průběhu oslav. Konkrétně zvláště děkujeme školní jídelně za zajištěné občerstvení, vlastivědnému spolku, sponzorům, mezi které patřilo město Odry, firma Axmann Group, firma Wild ski, firma První Key stav a.s. a Víněnka p. Křižák.

Vedení ZŠ Odry, Kom.ul

Nebyly nalezeny žádné obrázky