Zájezd na zápas hokejového mistrovství světa žen do 18 let

13.01.2012

joomplu:3578Naše škola vypravila dne 6. 1. 2012 autobusový zájezd na utkání o udržení mezi Ruskem a Švýcarskem, které se hrálo v Přerově. Tento zájezd se domluvil v rekordně rychlé době, tak tímto děkuji panu Fojtíkovi, že si na nás udělal tak rychle čas a vypravil se na s námi na hokej svým autobusem.

Akce se uskutečnila až po vyučování a zúčastnilo se jí 38 dětí a 3 učitelé. Před zápasem dostaly naše děti od sympatických Švýcarek vlajky a odznaky, a tak nebylo pochyb, komu budeme fandit. Nakonec sice po tuhém boji vyhrálo Rusko, ale hokej se nám velmi líbil a všichni byli spokojeni, zvlášť když jsme na utkání potkali i české hokejistky a ty byly ochotné se s našimi žáky vyfotit.

V sobotu se 3 žáci a učitel (viz. foto) natěšeni z pátečního utkání vydali ještě na finále do Zlína, kde se utkaly týmy USA a Kanady. Utkání vyhrála Kanada a žákům se podařilo po utkání dostat na led mezi slavící hokejistky a s některými z nich se i vyfotit. Doufám, že se nám brzy naskytne příležitost podobnou akci zase navštívit.

Mgr. Ondřej Lišifka

Nebyly nalezeny žádné obrázky