Spaní ve školní družině.

30.06.2015

joomplu:12632Tak, jak už se stalo zvykem, jsme náš školní družinový rok završili ve středu 24.6.2015 akci ,, spaní ve školní družině“. Pro velký počet zájemců jsme museli pro letošní rok vynechat naše druháky, a tak se spaní účastnili jen žáci třetích,čtvrtých a pátých tříd naší školy.

Přesto jsme o nocležníky neměli nouzi a naše dvě třídy jsme zcela zaplnili podložkami, spacáky a hlavně dětmi. Bohužel, tak jako loni, tak i letos si s námi počasí trochu zahrálo a tradiční opékání párků jsme místo u ohně museli zvládnout na grilu pod střechou na školním dvoře. To nám ale náladu nezkazilo.Všechny děti se při čekání na opečený párek stačily vydovádět na školním hřišti a hlady nikdo z nás neusínal.

Nejočekávanější chvíle celé akce je již tradičně ,, stezka odvahy“, které se děti také dočkaly. Musíme děti pochválit, jsou opravdu statečné, stezku zvládly na výbornou.

Když si sdělily všechny dojmy, zalehly do spacáků a následovala o něco pozdější večerka. Trochu toho štěbetání pokračovalo i nadále, ale ráno byly děti fit a v dobré náladě.

Všem dětem, ale i jejím rodičům přejeme krásné léto plné sluníčka a pohody.

Vychovatelé ŠD Komenská

Nebyly nalezeny žádné obrázky