Skok vysoký

03.12.2017

Druhá soutěž celoročního školního sportovního poháru skok vysoký se uskutečnila 23. listopadu. Skákalo se v hale, kde jsou ideální podmínky pro tuto disciplínu. Každý soutěžící se snažil pro svoji třídu skočit maximum, co bylo v jeho silách. Za každou skočenou výšku byly přiděleny body do celkové tabulky školního sportovního poháru. Moc velkých změn v pořadí celkové tabulky jsme se nedočkali, výkony byly velice podobné, tudíž to průběžnou tabulkou moc nezamíchalo. Nicméně nejvíce bodů – 22 získala 9. A, která paradoxně minulé kolo na kuželky vůbec nedorazila a s -15 body uzavírala tabulku. Výkony za touto třídou byly už podobné. Ostatní třídy si připsaly do tabulky 18 a méně bodů. Na tuto sportovní aktivitu se dostavilo 27 dětí ll. stupně. Veškeré výsledky a průběžnou tabulku po skoku vysokém naleznete Tabulka 2soupiska hráčů

V tentýž den byl naplánovaný skok vysoký pro žáky 3. – 5. tříd. Žáci l. stupně se na tuto disciplínu moc těšili a někteří nemohli ani dospat. Nakonec se do soutěže přihlásilo rekordních 53 dětí! Všichni tito žáci se rozhodli trávit volný čas po škole pohybem, a proto přišli změřit síly s ostatními. Byly vytvořeny tři kategorie třetích, čtvrtých a pátých tříd a zvlášť jsme hodnotili děvčata a chlapce. Ti nejlepší si odnesli na krku medaile.

Všem děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na příští měření sil. Měsíc prosinec nám nabídne pro ll. stupeň v rámci školního poháru stolní tenis, který je také naplánovaný pro žáky l. stupně.