Přebor školy v kuželkách

18.11.2010

joomplu:618V pondělí dne 15. 11. 2010 se uskutečnil další ročník přeboru školy v kuželkách. Soutěžilo se v kategorii I. stupeň, která byla rozdělena na dívky a chlapce. Každý hráč si vyzkoušel tři hody. V soutěži měli všichni po 15 ti hodech, které se už započítávaly do celkového hodnocení. 

V dívkách si nejlépe vedla Adriana Štěpánková, která nahrála 39 bodů. Na druhém místě skončily Klára Maršálková a Tereza Babulíková s 37 body. Třetí místo patřilo Barboře Žůrkové a Elišce Hrachovcové, které nasbíraly 32 bodů. U chlapců vyhrál suverénně Petr Sedláček výkonem 67 bodů! Druhé místo obsadil Daniel Macan výkonem 49 bodů. Na třetím místě skončili Dominik Kvita a a Ondřej Dlabaja se 45 body.

Kategorie II. stupeň byla smíšená, cestu do kuželny si našla jedna dívka Adéla Hrabovská. Umístila se na 9. místě z celkového počtu 15 ti účastníků. Opět žáci měli 15 soutěžních hodů. První čtyři postoupili do semifinále, odkud měli možnost dostat se až do samotného finále. V této kategorii vyhrál Daniel Hendrych, který v základním kole naházel 62 bodů, druhé místo patřilo Janu Olšinovi, který nasbíral 60 bodů. Třetí místo obsadil Kristián Haluška, který o bronzovou medaili porazil Petra Kučerku.

Do kuželny si našlo cestu 36 dětí a chtěli bychom jim poděkovat za účast a vítězům poblahopřát. Rovněž děkujeme kuželkářskému oddílu za bezplatné zapůjčení kuželny a panu Dimiděnkovi za odbornou pomoc.

Nebyly nalezeny žádné obrázky