Categories: Tento školní rok Leave a comment

Okresní finále Orion florbal Cup

joomplu:658Do okresní soutěže Orion florbal Cup v kategorii mladších dívek se přihlásilo pouze 7 družstev, proto se hned hrálo finále. Turnaj se uskutečnil 16. 11. 2010 v městské hale při ZŠ Komenského v Odrách. Systémem „každý s každým“ bylo odehráno 21 zápasů bez zranění a protestů.

V hale byla nádherná sportovní atmosféra, ke které přispěli také bezchybní rozhodčí. Většina zápasů byla vyrovnaná a rozhodovaly drobné chybičky nebo trošku více štěstíčka na jedné či druhé straně.

V prvním zápase, který nabídl oderské derby, uhrála naše děvčata bezbrankovou remízu. Po další remíze v druhém zápase s Kopřivnicí  – ZŠ Alšova, přišla první porážka v turnaji. Ale naše dívky se i po porážce otřepaly a další dva zápasy vyhrály, také díky velké podpoře publika! V posledním zápase jsme podlehli celkovému vítězi v turnaji – Studénce.

Naší školu reprezentovaly Markéta Zavadilová, Petra Vaňková, Lucie Bílková, Alice Pikoňská, Tereza Piskláková, Tereza Strnadelová, Kristýna Urbaníková, Lucie Kvitová, Amálie Matějová, Katka Dobešová, Marie Budínová, Tereza Paszková a Kristýna Zachelová.

Dívkám bychom chtěli moc poblahopřát k úspěchu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.