Přebor školy v kuželkách

01.11.2016

V úterý 25. 10. 2016 se uskutečnil další ročník přeboru školy v kuželkách. Byly vytvořeny dvě kategorie l. a ll. stupeň, ve kterých jsme žáky rozdělili na dívky a chlapce. Před soutěžními hody měl každý žák nejdříve zkušební.

V kategorii l. stupeň měli hráči 15 soutěžních hodů, které se započítávaly do celkového hodnocení. V dívkách si nejlépe vedla Adéla Večerová, která nahrála 52 bodů. Na druhém místě se umístila Eliška Havrlantová s 38 body. Jelikož se na třetím místě umístila tři děvčata, musel o zisku bronzové medaile rozhodnout rozstřel. Ten zvládla nejlépe Kateřina Salachová. U chlapců zvítězil Samuel Novák, který během patnácti hodů nasbíral 64 bodů. Druhé místo patřilo Ondřeji Egyedovi s 58 body a třetí místo obsadil Tomáš Havrlant ziskem 50 bodů.

Druhá kategorie byla o něco zajímavější, žáci házeli dvoukolově. O místech na stupních vítězů rozhodovaly už větší rozdíly v konečném skóre. Mezi dívkami byla nejlepší Viktorie Fusková se 112 body. Druhé místo si vyházela Tereza Pavlisová výkonem 108 bodů a třetí místo obsadila Aneta Karolová za 93 bodů. U chlapců se rozhodovalo pouze o umístění na stupních vítězů, protože se do soutěže přihlásili pouze tři chlapci z druhého stupně! Nejlepší byl Radim Babinec, který za 30 hodů nasbíral 158 bodů. Druhý se umístil Vojtěch Hendrych se 150 body a třetí místo patřilo Antonínu Korytářovi, ten získal 94 bodů.

Všechny výsledky je možno vidět zde.

Soutěže se zúčastnilo 34 žáků, kteří se rozhodli trávit odpoledne sportem. Chtěli bychom jim poděkovat za účast a poblahopřát k dosaženým výsledkům.

Výsledky

Nebyly nalezeny žádné obrázky