Orelský florbalový turnaj elévů Kelč 2012

22.06.2012

joomplu:5064V sobotu 9. června se žáci ZŠ Odry na Komenského ulici zúčastnili Orelského florbalového turnaje dětí narozených v roce 2000 a mladších. Za naši školu startovaly 2 družstva.

První družstvo Orel Odry A reprezentovali tito žáci: Jiří Valenta, Kamil Soják, Vojtěch Matěja, Lukáš Pavlík, Filip Solanský, Denis Pohlodko.

Druhé družstvo Orel Odry B reprezentovali tito žáci: Jakub Hrachovec, Dominik Martinec, Jan Matěja, Kamil Soják (pořadatel mu dovolil startovat v obou družstvech), Barbora Žůrková, Nikol Lukášová, Eliška Hrachovcová, Tereza Strnadelová (všechny dívky dostaly výjimku startovat v turnaji, i když jsou narozeny v roce 1999).

Turnaj se oběma družstvům velice povedl a vybojovali jsme cenné 1. a 3. místo. Hlavními hvězdami turnaje se stal gólman Jiří Valenta, který chytal na svém prvním turnaji a předvedl na žáka 4. třídy velice vyrovnané a vyspělé výkony. Další hvězdou byl Vojtěch Matěja, který během čtyř zápasů nastřílel 13 branek a stal se nejlepším střelcem turnaje. Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží také všechny dívky a dva žáci 2. třídy – gólman Jakub Hrachovec a střelec 6 branek v turnaji Jan Matěja.

Výsledky turnaje:

Odry A : Kelč B 7:1
Branky: Vojtěch Matěja 2, Soják 2, Pohlodko 1, Pavlík 1

Odry A : Kelč A 6:1
Branky: Pavlík 2, Vojtěch Matěja 2, Soják 2

Odry A : Hustopeče nad Bečvou 11:1
Branky: Vojtěch Matěja 4, Soják 4, Solanský 3

Odry A : Odry B 7:3
Branky A mužstva: Vojtěch Matěja 5, Solanský 1, Pohlodko 1
Branky B mužstva: Martinec, Strnadelová, Soják

Odry B : Hustopeče nad Bečvou 7:3
Branky: Jan Matěja 3, Žůrková 2, Martinec 2

Odry B : Kelč A 2:6
Branky: Martinec 1, Žůrková 1

Odry B : Kelč B 11:2
Jan Matěja 3, Žůrková 3, Soják 2, Strnadelová 2, Martinec 1

Mgr. Ondřej Lišifka

Nebyly nalezeny žádné obrázky