Orelská florbalová liga mladších žáků 19.3.2011 Odry

25.03.2011

joomplu:1252Žáci základní školy J.A.K. Odry se 19.3.. v městské hale v Odrách zúčastnili závěrečného 3 turnaje Orelské florbalové ligy mladších žáků, kde hrají pod záštitou florbalového klubu Orel Hranice pod názvem Orel Hranice B.

Turnaje v Odrách se zůčastnili tito žáci: Daniel Mácha, Ondřej Holub, Josef Černava, Josef Hein, Martin Mikloš, David Studený, Tomáš Čablík, Lukáš Matěja, Dominik Černický, Ondřej Zapletal, Miroslav Šnajdárek, Jan Štuchal, Daniel Šustek.

Poslední turnaj v domácím prostředí se našim žákům moc nepovedl. První 2 zápasy provázela nervozita, smolné branky a spoustu neproměněných šancí. Až ve 3 zápase se herní výkon zlepšil, ale na více než 3 prohry a jeden bod za remízu s Hranicemi to nestačilo. Děkujeme divákům hlavně z řad rodičů za velmi slušnou návštěvu a také všem, kdo se jakýmkoliv způsobem podíleli na pořádání tohoto turnaje.

Celkově jsme v tabulce skončili na třetím místě. Pevně doufáme, že se nasbírané zkušenosti z Orelské ligy zúročí, třeba na červnovém turnaji v Hradci Králové nebo v další sezoně, která bude opět plná zápasů.

Odry : Hranice  0:4 (0:3, 0:1)

Do zápasu jsem nastoupili velmi špatně a rychle jsme prohrávali 3:0, kluci byli před domácím publikem dost nervózní. A ani v druhém poločase se to nezlepšilo, v zápase jsem sice měli převahu ve hře i v šancích, ale ani z jedné nepadl gól.

Odry : Kelč 2:5 (1:4,1:1) Branky: Hein, Studený

Velice podobný začátek jako v prvním zápase. Po prvním poločase jsme prohrávali 4:1. V druhém poločase jsme sice hru zlepšili, ale stačili to jen na konečnou prohru 5:2.

Odry : Hranice  3:3 (2:3,1:0) Branky: Mikloš 3)

Zmrtvýchvstání Martina Mikloše – i tak by se dal nazvat tento zápas. Po špatných výkonech v prvních 2 zápasech, kdy se Martin dokázal projevit jen chybami, neproměněnými šancemi a vzteklými reakcemi na výroky rozhodčích šel do sebe a třemi góly zařídil remízu 3:3.

Odry : Kelč 4:6 (1:3,4:6) Branky: Hein 3, Černický)

Utkání bylo velmi vyrovnané, ale také plné chyb rozhodčích. Začalo to velice sporně uznanou brankou, která šla podle všech ostatních do břevna.  Rozhodčí byl jiného názoru. Když se po podobné akci na druhé straně rozvlnila vnitřní síť branky, tak ale zůstala píšťalka rozhodčích hluchá. I tak jsme se soupeřem drželi krok a ještě minutu před koncem prohrávali jen o gól. Při následné hře bez brankáře, ale rozhodčí nesmyslně zastavil hru a chtěl nás vyloučit za hru s více hráči, než je povoleno. Sice se omluvil, ale my už se nedokázali v útočném pásmu udržet. Z následné protiakce zachránil obránce Šustek gólovou akci jen za cenu nájezdu, který střelec Kelče proměnil.