Miniházená 5. tříd – Nový Jičín

10.06.2016

Ve středu 1. června jsme oslavili Den dětí posledním turnajem letošního školního roku v miniházené. Do Nového Jičína ke stadionu jsme z naší školy přivezli 2 družstva dětí – družstvo dívek a družstvo chlapců. Přijely také děti ze ZŠ Veřovice, ZŠ Starý Jičín a ZŠ Dlouhá z NJ. Hrálo se tentokrát venku, na betonovém povrchu, z čehož jsme měli malinko strach. Kluci si museli dávat pozor, aby při herním výkonu neskončili s odřenými koleny či lokty. Nepřijeli jsme vyhrát, přijeli jsme zjistit, jak jsme se od posledních zápasů zlepšili. Navíc nám chyběly vcelku zásadní hráčky, které byly zrovna nemocné. Proto nám v dívčím družstvu vypomohli naši kluci. Družstvo dívek a 2 chlapců nakonec skončilo na 5. místě, samotní kluci se probojovali se 2 vítězstvími až na místo třetí. Což nás velmi potěšilo. Co bylo na tomto posledním turnaji originální ? Krásné medaile vyrobené právě pro tuhle příležitost jsme si nakonec odvezli všichni!

Chtěla bych poděkovat hlavnímu organizátoru miniházené , panu Petru Jaroňovi, garantu Novojičínských školních lig, který naši školu v prosinci 2015 oslovil, navštívil a my se začali turnajů pravidelně zúčastňovat. Zároveň věřím, že v tomto sportování budeme pokračovat i v dalších letech.

Naši sportovci:

Dívky: Lucie Kelnarová, Elen Maleňáková, Jolana Červeňáková, Bára Jančová. Družstvu pomohli v hřišti a v bráně Jiří Šustek a Jiří Černoch.

Chlapci: Daniel Korytář, Dan Baláž, Jaroslav Bača, Marek Dratnal, Martin Chloupek, Jan Kučák

M. Balážová

Nebyly nalezeny žádné obrázky