Finále halového fotbalu 1. – 3. třídy

26.03.2024

V úterý 5. 3. se odehrálo finále halového fotbalu pro žáky 1. – 3. tříd. Do sportovní haly v Bílovci dorazilo pět nejlepších družstev z okresu Nový Jičín. Naše družstvo prošlo obměnou, protože spousta žáků onemocněla neštovicemi. Náš první zápas rozhodl, kteří skončíme. Jelikož jsme hráli s Bílovcem, který disponuje taktéž skvělými fotbalisty, jednalo se o předčasné finále, které již určilo pořadí. Hned v úvodu jsme vedli 2:0 a vypadalo to, že Bílovec jasně přehrajeme. Nakonec jsme podlehli favoritovi turnaje 2:6. Poté ostatní zápasy jsme bez větších problémů zvládli a vždy rozdílově vyhráli. Na turnaji jsme obsadili druhé místo. Ve finále reprezentovali školu Richard Prekrški, Sofie Pavelková, Kryštof Žila, Bára Žilová, Denis Blaževič, Jonáš Chlevišťan, Štěpán Almáši a Kamil Velocha.