Výstup na Sněžku

28.05.2012

joomplu:4498Ve čtvrtek dne 17. 5. 2012 se na schodišti naší školy uskutečnila sportovní akce s názvem Výstup na Sněžku. Soutěž spočívá v tom, že každé sedmičlenné družstvo mělo za úkol zdolat nejvyšší horu naší republiky pomocí školního schodiště. Pro družstvo to znamenalo zdolat školní schodiště 145x, aby se dostali na vrchol 1602 m. 

Do soutěže se přihlásila tři družstva, která jsem byla rozlišena modrými dresy, zelenými a červenými rozlišováky. Od prvního okamžiku se o vítězství tahalo družstvo zelených s modrými.

Ke konci měli více sil první jmenované, které zdolalo vrchol Sněžky v čase 50 minut a 58 sekund. Na rekord školy, který má hodnotu 43:22, to nestačilo! Druzí skončili modří v čase 52 minut a 24 sekund, zaostali asi 6 výběhů do třetího patra za prvními! Třetí družstvo doběhlo v čase 55 minut a 30 sekund.

Na obě sportovní akce si našlo cestu přibližně 50 dětí, kterým bychom chtěli poděkovat za účast. Jsme rádi, že mohli trávit odpoledne pohybem. O všechny bylo dobře postaráno – v průběhu výstupu byl zajištěn pitný režim v podobě iontového nápoje na doplňování energie. Vítězná družstva byla odměněna diplomy a sladkostí.

Nebyly nalezeny žádné obrázky