Vybíjená – děti 4. a 5. tříd – otevřená kategorie (děvčata i chlapci)

14.03.2016

joomplu:13906Dne 3. března se uskutečnil turnaj ve vybíjené na Pohořské škole. Tohoto turnaje se zúčastnily 4 družstva: byla to ZŠ Spálov, ZŠ Suchdol nad Odrou, ZŠ Odry – Pohořská a my – ZŠ Komenského, Odry.

Hrálo se 2-krát 7 minut. První 2 poločasy jsme hráli se Suchdolem. Oba jsme vyhráli. Následovalo porovnávání sil se školou ve Spálově, který jsme bohužel prohráli . Poslední zápas jsme hráli proti škole Pohořské, který jsme opět prohráli. Pak už následovalo jenom vyhlášení. Turnaje byli hodně vyrovnané . Tentokrát turnaj vyhrála škola Pohořská a my jsme odcházeli s krásným 3. místem. Ještě nás čeká příští týden vybíjená dívek. A tak jsme všichni zvědavi, zda nad námi opět zvítězí rychlá a hbitá děvčata z Pohořské školy, nebo budeme mít více štěstí my.

Celé družstvo: Patrik Knápek, Matěj Leopold, Štěpán Schacherl, Bára Jančová, Elen Maleňáková, Jaroslav Bača, Daniel Korytář, Jiří Černoch, Martin Chloupek, Dan Baláž, Dominik Leskovjan, David Michalík, Ernest Šamko, Jiří Šustek, Nellie Lustigová, Viktorie Fusková, Marek Dratnal.

Všem dětem děkuji za reprezentaci školy a těším se na další sportovní úspěchy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky