Vánoční besídky ve školní družině

17.01.2019

V úterý 18.prosince naše školní družina pořádala tradiční vánoční besídku pro rodiče a prarodiče. Děti si připravily ve svých odděleních nejen krátké vystoupení, ale zároveň drobné ozdoby na náš trh. Kluci upravili stoly ve školní jídelně, děvčata chystala výrobky k prodeji. Děti se vždy těší, že mohou samy prodávat. Jsme moc rádi, že si rodiče našli chvilku, posedět se svými dětmi. Všichni se mohli občerstvit čajem, dospělí i kávou. Díky vašemu nakupování jsme utržili 2.463 Kč. ???? Moc děkujeme!!!

Vystoupení v Domově důchodců připadlo na středu 19.prosince. Děti se naučily básničky, koledy a zimní písničku. 2.A předvedla pohádku O stromečku, 2.B hranou písničku Čert a Káča, které nacvičili ve škole. Starší holky, za doprovodu pana učitele Bazaly, zazpívaly vánoční koledy a písničky. S klienty domova jsme se rozloučili andílky se sladkým překvapením, přáním pevného zdraví do nového roku a slibem, že příští rok přijdeme zas. Za své výkony byly všechny děti odměněny cukrovím a čokoládou. Ze školní družiny se zúčastnili: Dudová Adri, Egyedová Míša, Malá Anďa, Polcík Filip, Mikalová Eli, Botková Jana, Šíma Paťa, Pelc Tobi, Volný Kryštof, Zedníčková Terka, Vlčková Bára, Keclíková Anička a Andělová Vikča.

S panem učitelem Bazalou přišly: Harašínová Terka, Janošová Alena, Šťastná Adéla, Machulová Dajána, Strnadlová Aneta, Dobešová Nikol a Beňová Magda.

Všem účinkujícím ještě jednou děkuji. ????

Tyto akce byly spolufinancovány z grantového řízení města Odry.

 

Šumberová Mirka

Nebyly nalezeny žádné obrázky