Categories: Tento školní rok Leave a comment

Úspěšný florbal děvčat

Naše škola si v kategorii mladších a starších děvčat vybojovala postup do okresního finále, které pořádala naše škola. Mladší dívky obsadily pěkné druhé místo, kdy ve finále podlehly hráčkám Kopřivnice Alšova 0:1. Nevyhrál lepší, ale štastnější, bylo to pěkné finále, kdy P.Kutějová jela dvakrát na branku neproměnila a soupeř využil jedné šance, v závěru K.Bačová nastřelila tyčku.

V prvním kole, které jsme jasně vyhráli, jsme porazili Spálov 2:0, O-Poh 4:1.Branky vstřelily Lukášová 2, Kutějová, Bačová 2, Kučáková.

Ve finálovém boji jsme vyhráli základní skupinu s těmito výsledky Štramberk 2:1,Studénka 2:0. V semifinále jsme porazili S.Jičín 1:0. Hra nestála za nic, spíš jsme to vybojovali vůlí po vítězství. Hráli jsme složitě. Finále mělo vynikající úroveň. Školu reprezentovaly N.Lukášová, K.Bačová, P.Kutějová, K.Kučáková, T.Šrámková-brankář,M.Mrdjenovičová,Z.Pelcová,Z.Foltinová,M.Demlová

Starší děvčata postoupila do finále z druhého místa, porazila Spálov 2:0,Studénku 1:0 a prohrála 0:2 s Pohořskou.Ve finále už nebyla tak úspěšná,nepostoupila ze skupiny po prohrách se S.Jičínem 0:1,Kopřivnicí E.Zátopka 1:4.V boji o 5.místo jsme porazili Štramberk 2:1, všechny naše branky vstřelila N.Lukášová .Školu dále reprezentovalyK. Kučáková,T.Strnadelová,K.Zachelová,E.Hrachovcová.B.Žůrková,P.Kutějová,K.Bačová,M.Demlová,

M.Malinková,T.Šrámková,N.Osadníková.Blahopřejeme vítězům z Kopřivnice Alšova (mladší) a E.Zátopka(starší).Turnaje proběhly bez problémů a zranění ,za nestranného vedení rozhodčích z domu dětí Ondry a Simony a D.Šustka.Jde vidět ,že florbal je na vzestupu .Ještě bych poděkoval dětem z naší školy za stavění těžkých mantinelů a profesionální zapisování.V naší městské hale proběhlo 10 školskych turnajů.

Petr Marinov kouč,rozhodčí a ředitel turnajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.