Týden vánočních turnajů 2012

03.01.2013

joomplu:6284V týdnu od 17. 12. do 20. 12. jsme uspořádali sportovní akci s názvem „Týden vánočních turnajů“. Od pondělí do čtvrtku byla na programu jednotlivá utkání daných sportovních odvětví. 

Žáci měli možnost se vždy po vyučování odreagovat a přijít na jiné myšlenky, než jen na ty s každodenními školními povinnostmi spojené.

Většinu turnajů jsme odehráli v Městské sportovní hale, která nám umožňuje tyto větší sportovní akce, určené dětem naší školy, uskutečnit a také v naší školní tělocvičně.

V pondělí jsme začali ve školní tělocvičně turnajem ve volejbale a také florbalem pro II. stupeň, který se odehrál v hale. Na volejbal dorazilo pouze 7 dívek, která utvořila dvě družstva a odehrála jedno utkání. Na florbal dorazilo asi 15 dětí, odehrálo se také jen jedno utkání, které se hrálo na dva poločasy.

Další den se uskutečnil turnaj ve futsalu, na který dorazilo 18 žáků. Tři družstva hrála mezi sebou dvoukolově. Vítězné družstvo mělo možnost zahrát si proti učitelům.

Středa patřila žákům I. stupně. Děti byly rozděleny do čtyř družstev a boj o vítězství mohl začít. Tento den byl na programu turnaj ve futsalu, miniházené a florbalu.

Týden vánočních turnajů jsme zakončili ve čtvrtek, kdy se uskutečnil turnaj v basketbalu. Do haly dorazili žáci II. stupně, kteří vytvořili dvě družstva. Basketbal si přišly zahrát také děti z I. stupně, z nichž taktéž hrála dvě družstva.

V tomto týdnu měly děti možnost trávit každé odpoledne hodinu a půl sportem. Vítězové dostali sladkou odměnu. Během celého týdne se na sportovištích vystřídalo na 80 dětí! Chtěli bychom jim poděkovat za účast a popřát v novém roce hodně štěstí a úspěchu ve škole!
 

Nebyly nalezeny žádné obrázky