Categories: Tento školní rok Leave a comment

Pálená

joomplu:10933Ve středu 17. prosince jsme uskutečnili pro naše nejmenší žáky předvánoční turnaj v „Pálené“. Co to ta „Pálená“ je??? Všichni malí co to hráli, by vám dokázali okamžitě odpovědět. Pro nezúčastněné, v této hře mají hráči jednoho družstva za úkol přenést tenisový míček z jednoho rohu tělocvičny po celé délce tělocvičny do druhého rohu.

Jako pomoc proti zasažení jsou k dispozici nejrůznější nářadí, co může tělocvična nabídnout, za které se můžou hráči schovávat. Od švédské bedny, přes malé branky až po trampolínu. Druhé nebo ostatní družstva se snaží své protivníky zasáhnout míčem, dříve než ho donesou do zmiňovaného druhého rohu. Vítězem se stane tým, který má po časovém limitu více přenesených míčků.

Prvňáci a druháci měli místo pohybových her, které mají každou středu odpoledne, na programu turnaj. Žáci si losovali družstva pomocí barevných papírků. Vytvořilo se družstvo žlutých, červených, světle hnědých a hnědých. Každé družstvo mělo 5 hráčů. Každý tým přenášel dvakrát míče.

Družstvo HNĚDÝCH ve složení MATĚJ JANÍREK, SEBASTIAN ADAMČÍK, TOMÁŠ HAURELANT, BARBORA HORÁKOVÁ, BARBORA HAUBELTOVÁ A ADAM HORÁK bylo nejlepší a zasloužilo si 1. místo. ČERVENÍ, za které hráli PATRIK DEMEL, RADIM MALÉŘ, ZUZANA MIKOŠKOVÁ, DARINA NĚMCOVÁ A PETR HRANICKÝ obsadili 2. místo. Třetí místo patřilo SVĚTLE HNĚDÝM, jmenovitě MATYÁŠI ZHASILOVI, PAVLU HENDRYCHOVI, SEBASTIANU VONDRÁČKOVI, MARII KORYTÁŘOVÉ A MICHALU TASHEVOVI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.