Orelská florbalová liga mladších žáků

28.02.2011

joomplu:1045Žáci naší školy  se  zúčastnili v neděli   20. února v tělocvičně ZŠ Šromotova Hranice druhého turnaje Orelské florbalové ligy mladších žáků.

Na turnaj v Hranicích jeli tito žáci: Daniel Mácha, Josef Černava, Josef Hein, Martin Mikloš, David Studený, Tomáš Čablík, Lukáš Matěja, Dominik Černický, Ondřej Zapletal, Miroslav Šnajdárek,

Reportáž z jednotlivých zápasů:

Odry –  Hranice 1:1 (1:1,0:0) Branka: Hein

Naši hráči začali nervózně, ale brankář Mácha potvrdil výborné výkony z prvního turnaje a celý zápas nás držel ve hře. Hranice sice vstřelili v prvním poločase gól, na který jsme hned reagovali trefou našeho nejlepšího střelce Josefa Heina. V druhém poločase již žádný gól nepadl.

Odry – Kelč 4:4 (1:2,3:2) Branky: 2 Hein, Černava, Černický

Tým Kelč si přivezl na tento turnaj 2 nové hráče, kteří byli ozdobou tohoto turnaje a svou technikou přehrávali všechny hráče. V tomto zápase jsme rychle prohráli 2:0. Po zlepšené obranné hře a s dávkou štěstí jsme do konce 1. poločasu snížili na 1:2 gólem Josefa Heina. V druhém poločase nám Kelč brzy odskočil o 3 branky na 1:4. Nakonec jsme zápas góly Heina, Černavy a Černického srovnali na 4:4. Výborným výkonem nás opět podržel gólman Daniel Mácha.

Odry –  Hranice  1:3 (0:2, 1:1) Branka: Hein

Po výborném výkonu v remízovém zápase s Kelčí se naše hra velmi zhoršila. Kluci fyzicky odešli a přestala se jim dařit přihrávka a tak zaslouženě prohráli 1:3. Čestný gól Hranic vstřelil opět Hein.

Odry  –  Kelč   3:10 (1:5, 2:5) Branky: 2 Hein, Čablik

Na krásný remízový zápas se nám nepodařilo navázat a po velice špatném výkonu, kdy někteří naši hráči utkání odchodili jsme zaslouženě prohráli vysoko 3:10.

Nejlepší hráči Hranic na tomto turnaji: Hein(v turnaji dal 5 gólů), Mácha.

Zveme rodiče a všechny fanoušky florbalu na poslední turnaj orelské ligy mladších žáků, který se uskuteční 19.3. od 9 do 12 hodin v městské hale v Odrách

Ondřej Lišifka

Nebyly nalezeny žádné obrázky