Oderský streetballový turnaj

12.06.2023

13/6 2023 se šestnáct žáků naší školy, rozdělených do čtyř týmů ve dvou kategoriích, účastnilo druhého ročníku Oderského streetballového turnaje. Všichni předvedli solidní výkon a sportovního ducha. Tři ze čtyř týmů se umístily na stupních vítězů a poslednímu to ušlo jen o pár bodů.
V kategorii sedmých a šestých tříd soutěžili a vyhráli krásné třetí místo žáci 6.A Gorný Samuel, Divín Vojtěch, Hlub Tailor a Šamko Dominik. První místo a zlatou trofej donesl tým složený z obou sedmých tříd jmenovitě pak Čablík Lukáš, Ševčík Damián, Lederer Matěj a Piloyan David.
V kategorii osmých a devátých tříd nás reprezentovali žáci Holub Vojtěch, Trval Dominik, Doležel Marcel a Šediví Michal. A stříbrnou medaili získali Kraclík Štěpán, Smetana Samuel, Moholivets Vadim a Holomek Sebastián.
Všem sportovcům gratulujeme k výkonu a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.