Miniházená 5. tříd

08.04.2016

joomplu:13972První aprílový den jsme se s dětmi vydali do NJ, do haly ABC, porovnat si síly v miniházené. Do haly tentokrát přijela 2 družstva ze ZŠ Suchdol nad Odrou, jedno družstvo ze ZŠ Dlouhá z Nového Jičína a my –ZŠ Komenského, Odry. Přijeli jsme také se 2 družstvy . Vytvořili jsme jedno družstvo dívek pod názvem KOMENďÁCI a družstvo chlapců: ODERÁCI.

Celý turnaj podle očekávání vyhráli ZŠ Dlouhá z NJ , protože tyhle děti se hře věnují už skoro 2 roky. Naše děvčata skončila na krásném 4. místě a nejlépe si vedli naši bojovní chlapci. Kluci se opravdu doslova rvali do poslední sekundy. Zápasy byly velmi napínavé, největší boj proběhl mezi námi a Suchdolem. Naši kluci se probojovali až na 3. místo, hned v těsném závěsu za kluky ze Suchdolu. Všichni máme velikou radost, protože se malými krůčky posunujeme stále vpřed. A tentokrát nás od 2. místa dělilo opravdu jen pár bodů.

Družstvo děvčat: Lustigová Nellie, Maleňáková Elen, Jančová Bára, Fusková Viktorie, Matyášová Kateřina, Kelnarová Lucie, Tihelková Kristýna

Družstvo chlapců: Korytář Daniel, Baláž Dan, Bača Jaroslav, Kučák Jan, Dratnal Marek, Chloupek Martin

Velká pochvala patří všem žákům za podání maximálního sportovního výkonu. Všichni bojovali čestně a opravdu „ze všech sil“.

Zvláštní pochvala patří našim 3 dětem v bráně : N. Lustigové, Viki Fuskové (děvčata se střídala) a Jardovi Bačovi. Vychytali spoustu zákeřných míčů a zachránili tak spoustu cenných bodů .

M. Balážová

Nebyly nalezeny žádné obrázky