Mikulášský turnaj ve stolním tenise

17.12.2015

joomplu:13533Dne 15. 12. 2015 jsme uskutečnili Mikulášský turnaj ve stolním tenise. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií.

Začalo se turnajem žáků 3. – 5. tříd. Do turnaje se přihlásilo sedm hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Všechny zápasy vyhrál suverénně Jaroslav Bača a zaslouženě vyhrál celý turnaj ve své kategorii bez jediného ztraceného setu. Druhé místo patřilo Šimonu Kolkovi, který podlehl pouze vítězi celého turnaje. Třetí místo obsadil Aleksander Mrdjenovič.

Turnaj pro ll. stupeň nám nabídl velice pohledné zápasy, ve kterých jsme mohli vidět překrásné a dlouhé výměny! Turnaj rozehrálo 8 žáků systémem každý s každým. Přes vyrovnané zápasy se nakonec našel i v této kategorii suverén, jimž byl Vojtěch Hendrych a zajistil si tím první místo. Ztratil pouze jediný set v celém turnaji s Jakubem Hrachovcem, který skončil druhý. Třetí místo si vybojoval Jirka Lev. Alice Šumberová jako jediná dívka v turnaji obsadila ve velké konkurenci krásné čtvrté místo.

Celé sportovní akce se zúčastnilo 15 žáků. Chtěli bychom jim poděkovat za účast a budeme se těšit na další ročník turnaje ve stolním tenise.

Výsledky všech žáků naleznete v příloze.