Komenda Run for Life

24.05.2019

Dne 17.5.2019 se uskutečnil závod Komenda Run for Life. Jednalo se o běžecký závod o délce cca 4 km s 12 překážkami. Závod byl rozdělen do čtyř kategorií. A to na 6. – 7. třídu a na 8. – 9. třídu, soutěžily zvlášť holky a zvlášť kluci. Závodu se zúčastnilo 63 závodníků. Pozvali jsme také další školy a to ZŠ Pohořskou Odry a ZŠ Suchdol nad Odrou.

Celý závod odstartoval v 9:00, kdy vyběhla první kategorie, mladší kluci ze 6. – 7.  tříd, po nich vyběhly mladší holky 6. – 7. tříd. Poté starší holky 8. – 9. tříd a na konec starší kluci z 8. – 9. tříd. Poslední závodník vyběhl na trať okol 10:30. Závod skončil zhruba v 11:30 a proběhlo vyhodnocení závodu. Všechny výsledky najdete níže v příloze.

Chtěl bych poděkovat všem pomocníkům, bez kterých by se závod organizoval špatně. Dále bych chtěl poděkovat panu řediteli, který zařídil velkou část závodu. Panu Blaževičovi, který nám pomáhal s časomírou. Adamu Kohlovi za pomoc při chystání celého závodu a hlavně za to, že musel 6x proběhnout trať, aby nám přinesl čerstvé informace přímo z centra dění. No a samozřejmě děkuji všem školám, které přijaly pozvání na závod.

Výsledky závodu jsou ke stažení ZDE.

Šimon Pavlovský

Nebyly nalezeny žádné obrázky