Kinderiáda 2011

30.11.2011

joomplu:3145Ve středu 23. listopadu se uskutečnil třetí ročník Kinderiády na ZŠ Odry Pohořská. Soutěže se účastnila šestičlenná družstva, kdy v každém družstvu byli tři kluci a tři dívky. Do soutěže se zapojilo 10 družstev.

Na programu byl hod medicinbálem, hod na basketbalový koš, člunkový běh, skok z místa a nová disciplína 2 minuty sedy lehy. Naše škola vyslala čtyři družstva, aby si zasoutěžila a reprezentovala.

Žáci se statečně poprali s disciplínami a obsadili tyto místa: na 8. místě se umístila ZŠ Odry, Komenského II. (Hrabinová Daniela, Hrabinová Ester, Pohlodká Magda, Krahulík Aleš, Chloupek Adam, Chudý Dušan) s celkovým součtem 722 bodů.

Páté místo patřilo družstvu ZŠ Odry, Komenského IV. které získalo 1061 bodů (Pavelková Iva, Šumberová Alice, Kuchařová Veronika, Jakubík Martin, Šustek Simon, Rošlapil Michal).

Třetí místo obsadil tým ZŠ Odry, Komenského I. s počtem 1153 bodů (Paprskářová Bára, Švabíková Markéta, Pobočková Natálie, Salach Martin, Matěja Vojtěch, Pavlík Lukáš).

Suverénně nejlepší v celé soutěži bylo družstvo pod názvem Komenského II, kteří nasbírali o 191 bodů více než družstvo na druhém místě. Jejich výkon se zastavil na 1388 bodech. (Minarčíková Vendula, Mikulíková Kristýna, Salachová Tereza, Zavadil Ondřej, Strnadel Antonín, Budín Lukáš).

Mezi jednotlivci byl nejlepší Zavadil Ondřej, který si zajistil první místo ziskem 273 bodů!!! Druhé místo patřilo Strnadelovi Antonínu, který zaostal za Ondřejem o pouhé tři body!!!

Šest našich sportovců se umístilo v první desítce, z celkového počtu 60 účastníků.

Gratulujeme a děkujeme všem za předvedené výkony a skvělou reprezentaci naší školy!

Tabulky ke stažení.

Nebyly nalezeny žádné obrázky