ADAPTAČNÍ KURZ 9. B

01.11.2021

Na pondělní ráno 25. 10. jsme se opravdu těšili. Byl adapťák – ideální příležitost, jak utéct od koronaviru do přírody a zpříjemnit si čas před podzimními prázdninami.

Navzdory konci října bylo poměrně teplo, takže nám nic nebránilo vyrazit do přírody. Vydali jsme se směrem do Louček a protože měl být první hodinu tělocvik, připravil si pro nás pan asistent malou rozcvičku. Cestou jsme plnili různé úkoly, jako např. přenos raněného v terénu, v Loučkách na hřišti jsme si zahráli fotbal a různé hry a pak jsme se vydali přes Vítovku směrem ke škole, kde jsme ve školní jídelně poobědvali a těšili se na odpolední a večerní program. Soutěžili jsme na tančící podložce, ohebnost svého těla jsme trénovali na Twisteru a postřeh a pohotovost jsme bystřili hraním karet a řešením kvízů.

Odpoledne nám velice rychle uteklo a po večeři, kterou jsme si společně nachystali v kuchyňce, bylo nezbytné uspořádat třídu tak, aby nám mohla posloužit jako ložnice. Zahráli jsme si na „schovku“, na počítači jsme se podívali na filmy s duchařskou tématikou a pak už jsme mohli jít vstříc dalšímu dobrodružství. Pan asistent společně se dvěma našimi spolužáky a ve spolupráci se Střediskem volného času připravili noční bojovku v duchu blížícího se Haloween. Den jsme si užili a plni dojmů jsme šli spát.

Ráno byl budíček před sedmou hodinou, abychom stihli v kuchyňce posnídat a připravit třídu na výuku a pak už nám nic nebránilo v tom, abychom se vydali na prohlídku Flasharova dolu. Po skončení prohlídky jsme si ve škole vyzvedli zavazadla a vydali se domů.

Za 9. B
Mgr. Jana Hanzelková

Nebyly nalezeny žádné obrázky