ZMĚNY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

08.09.2023

Vážení rodiče,
omlouvám se za vzniklé komplikace během prvního týdne nového školního roku ve školní družině. Jak říká náš pan ředitel : „ Škola je živý organismus.“ Proto jsme se rozhodli pro pár změn, které jak doufáme, přinesou užitek dětem, Vám rodičům i nám pedagogům.

Od pondělí 11.září budou děti z 1.tříd přihlášené do družiny rozděleny na 2 oddělení. Pro 1.A a B, které mají třídy na krčku, se nic nemění. Děti z 1.C, která je na malé budově, zde budou zůstávat v nově vzniklém 5. oddělení ŠD. Akcí jako vycházky a „SPORTUJ VE ŠKOLE“ se budou děti účastnit dohromady.
Rovněž musíme rozdělit děti 2. tříd – část se přesune do nově vzniklého 5. oddělení. Vyzvedávat děti z 1.C, 2.A a 2.B na malé budově můžete do 15hodiny. Vychovatelky na malé budově mají nově mobilní telefon 605 967 010 . Od 15 do 16 hodin jsou děti spojeny do jednoho oddělení – vchod u jídelny.

Další změna se týká vyzvedávání dětí z družiny. V době od 13:00 do 14:30 hodin naplňuje družina svůj program, tzn. že se můžeme pohybovat i mimo areál školy. V tuto dobu chceme omezit vyzvedávání dětí. Samozřejmě se to netýká odchodů na autobus nebo do kroužků.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Šumberová Mirka
vedoucí školní družiny