výlet na Veselí 5.A

14.06.2021

Náš výlet na Veselí

Na Veselí byla cesta klidná. Šli  jsme lesem. Na rozhledně jsem měl na starost  dalekohled. O chvíli později jsme šli na hřiště a rozdělali oheň. Opékali jsme špekáčky a marsmalow. Po jídle jsem si vylezl na strom. Ale ne moc vysoko. Po odpočinku jsme šli k Dřevojánkům. Dostali jsme nanuky. Měli na zahradě páva a to se mi moc líbilo. Poté jsme se rozjeli traktorem k rozhledně. Nakonec jsme se sbalili a šli zpět do školy.

Štefan  Mizera 5.A

Můj výlet na Veselí

Vyšli jsme ze školy a šli jsme lesem do kopečku na Veselí. Pak jsme šli na rozhlednu a dívali jsme se dalekohledem na krajiny. Pak jsme šli na hřiště a opékali jsme si párky. Poté jsme se šli podívat na zvířátka k paní Dřevojánkové.. Ta byla moc hodná a dala nám všem nanuk a hodně nám to pomohlo, protože bylo vedro. Pak jsme si sedli do altánku a relaxovali jsme ve stínku. Pak jsme šli zpátky do Oder a po cestě byla hrozná legrace.
Celé jsem si to užila a zatím to pro mě byl nejlepší výlet. Byl to vážně moc pěkný výlet. I když jsem trošku měla problém vyjít do toho kopce, ale vyšla jsem to a zpátky už to byla pohoda.

Sofie Siváková, 5.A

A já bych chtěla tímto moc poděkovat manželům Dřevojánkovým z Veselí. Připravili pro nás ohniště, nemuseli jsme se o nic starat. Dovolili nám podívat se na jejich domácí a exotická zvířata, hlavně na páva. Ten je nádherný. A aby toho nebylo málo, pro každého ještě měli připraven nanuk. Děkujeme moc a těšíme se na případné další výlety.

M. Balážová

Nebyly nalezeny žádné obrázky