Categories: Tento školní rok Leave a comment

Turnaj ve stolním tenise

joomplu:887Turnaj ve stolním tenise Dne 11. 1. 2011 jsme uskutečnili opožděný Mikulášský turnaj ve stolním tenise. Okolnosti nás přiměly posunout termín o měsíc.

Začalo se turnajem žáků 3. – 5. tříd. Do turnaje se přihlásili jen tři hráči, proto si každý hráč zahrál se svým protivníkem dvakrát. Všechny zápasy vyhrál suverénně Lukáš Budín a zaslouženě vyhrál celý turnaj ve své kategorii. O druhé místo svedli souboj Michal Rošlapil a Ondřej Dlabaja. Rozhodlo skóre mezi těmito hráči, protože vzájemné zápasy chlapců byly vyrovnané – každý měl po jednom vítězství nad svým protivníkem. Tudíž druhé místo patřilo Michalovi a třetí se umístil Ondřej.
loga_eu_esf_ms_op
Turnaj pro druhý stupeň byl o něco napínavější. Už jen z toho důvodu, že se přihlásilo 7 žáků a zájem zahrát si se staršími projevil i Lukáš Budín. Vytvořila se skupina osmi hráčů, všichni v osmičlenné skupině hráli mezi sebou. První dva v konečné tabulce svedli boj o celkové vítězství a bylo se na co dívat! Ostatní bojovali podle umístění ve skupině. Do finále postoupil Daniel Hendrych, který předváděl už předcházející roky pohledné zápasy a ukazoval svůj um s raketou. V cestě za vítězstvím mu stál více než rovnocenný soupeř Roman Zadina, který ve skupině porazil všechny rozdílem třídy! A velké finále mohlo začít. Byla to velká bitva a krásná podívaná pro příznivce tohoto sportu. Nakonec se z vítězství radoval Roman Zadina! Příští rok se máme opět na co těšit a doufám, že bude více zájemců, co budou chtít porazit a vytáhnout se před finálovou dvojicí! O třetí místo si zahrál Roman Jaroš s Danielem Šustkem, a Roman skončil na třetím a Daniel na čtvrtém místě. Druhý zmiňovaný tento zápas vyhrál a obsadil třetí místo. Páté místo patřilo Michalu Houfkovi, který v rozhodujícím zápase o tuto příčku porazil Lukáše Budína. Sedmé místo získal nakonec Kristián Haluška a na osmé místo dosáhl Jakub Ondřej. Celé sportovní akce se zúčastnilo 10 hráčů.

Děti měly možnost opět trávit 2-3 hodiny odpoledne sportovní aktivitou při Základní škole Komenského 6 v Odrách. Chtěli bychom jim poděkovat za účast a těšíme se na další ročník Mikulášského turnaje tentokrát již na Mikuláše ve větším počtu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.