Categories: Tento školní rok Leave a comment

Turnaj tří škol

joomplu:1125Ve čtvrtek 17. března jsme pozvali  ZŠ v Odrách na Pohořské ulici a ZŠ na Spálově k futsalovému turnaji  chlapců a děvčat. Chlapci i děvčata hráli systémem každý s každým a vítězem se stala škola s největším počtem bodů z obou miniturnajů.  Všechna utkání se hrála na 1 x 20 minut a měla dobrou sportovní úroveň.

Celkovým vítězem( ikdyž o to ani moc nešlo) se stala naše škola, a to především zásluhou našich děvčat, která nejprve pozazila  Spálov 1:0 a poté stejným poměrem i ZŠ na Pohořské ulici. Naši chlapci pak s výborně hrajícím družstvem Spálova prohráli 6 : 2 a porazili druhou oderskou školu 5 : 1.

Naše škola tudíž získala celkově 9 bodů , druhý Spálov bodů 7 (dvě vítězství chlapců a jedna remíza děvčat) a  třetí místo tohoto přátelského turnaje obsadila ZŠ Odry na Pohořské ulici se ziskem 1 bodu.  Všem patří uznání za fotbalový um a fair play hru.

Školu reprezentovali: Eliška Šnajdrová, Zuzana Šnajdárková, Monika Babincová, Maruška Strnadelová, Zuzka Ondruchová, Daniela Kotalová, Tina Ferencová, Katka Dobešová, Nikola Martincová, Nikolas Bednarz, Josef Hein, Ondra Zapletal, Martin Mikloš, Roman Zadina, Bohumil Krkoška, Richard Ferenc, Daniel Dusík, Daniel Šustek, Daniel Hendrych, Martin Hudec, Marek Haluška, Robert Žigmund, Michal Houfek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.