Třetí místo našich nejmenších.

19.11.2013

Dne 14.12.2013 proběhlo v Kopřivnici okresní finále dívek ve florbale nižšího stupně,pořádané florbalovou unii.Naše děvčata chtěla navázat na vynikající loňský úspěch,kdy to dotáhla až na republikovou kvalifikaci 16 nejlepších.V prvním utkání jsme porazili ZŠ štramberk 2:1(Spáčilová V. 2).

V dalším utkání jsme podcenili domácího soupeře ,který skončil poslední a prohráli jsme 1:3 E.Zátopka Kopřivnice(Balšínková E.).Pak jsme narazili na těžkého soupeře ZŠ Alšova,která v loni obsadila 2.místo v republice a po nádherném výkonu, kdy se konečně probudila naše nejlepší střelkyně K.Tinková 4 ,jsme vyhráli 5:0(Doležalová 1). V posledním zápase jsme museli vyhrát s naší bratrskou školou ZŠ Pohořskou, ale naše děvčata nezvládla psychicky derby,keré jsme prohráli 0:2.

Družstvo soupeře podržela brankářka,která zneškodnila vyložené šance našich hráček.I přesto musím děvčatům poděkovat za vzornou reprezentaci školy,protože dětí ,které chtějí něco dělat a reprezentovat je čím dál méně.Školu dále reprezentovali K.Mateiciucová,A.Žilinská abranku hájila V.Doležalová.Konečné pořadí 1.Alšova Kopřivnice,2.ZŠ Pohořská,3.ZŠ Odry ,Komenského

Marinov