Stříbrní basketbalisté okresu

14.04.2014

joomplu:9725Dne 4. 4. 2014 se uskutečnilo okresní finále kategorie mladších basketbalistů v Novém Jičíně. Po předešlé úspěšné kvalifikaci se naši reprezentanti probojovali mezi čtyři nejlepší týmy. V úvodním utkáni turnaje nastoupili naši hoši proti loňským obhájcům z Nového Jičína. Po vyrovnaném úvodu jsme nakonec podlehli celkovému vítězi 13:38.

V následujícím derby se žáci plně koncentrovali na hru, kterou vyhráli se ZŠ Pohořskou v poměru 19:10. O tom, jak si cennou medaili odvezou z turnaje naši sportovci, měl rozhodnout poslední zápas.

Díky přesné střelbě a výborné obraně jsme basketbalisty Příboru přehráli a zvítězili 27:18. Stříbrné medaile a nasbírané zkušenosti budou jistě dobrou motivací do následujících sezón. Poděkování za vzornou reprezentaci naší školy patří těmto hráčům: K. Soják, J. Chudoba, K. Valenta, S. Šustek, O. Zavadil, V. Matěja, L. Pavlík, Š. Kotala, D. Martinec, D. Zaoral, A. Žiga.