Škola v přírodě – 4. den

30.05.2018

4.den

Jelikož počasí slibovalo na odpoledne déšť, uspořádali jsme olympiádu dopoledne. Všichni chlapci a děvčata dali do sportování, co mohli. Úžasné výkony podala trojnásobná zlatá medailistka „Ledecká“ z Oder Viktorie Fojtíková. Před obědem jsme se prošli do nedalekého lesíka a zahráli si několik her. Po poledním klidu si děti nakoupily odměny za získané body v celotýdenní pirátské soutěži.

Po večeři jsme vyhodnotili nejlepší sportovce a pořádek na pokojích. Den končíme plaváním na krytém bazéně.

Zítra už nás čeká po snídani balení a cesta domů. Těšíme se na Vás!!!

LeMaKaRaIv

Nebyly nalezeny žádné obrázky

3.den

Dnes nastal ten očekávaný den, jeli jsme na celodenní výlet do Jeseníku.

Ráno jsme si přivstali, po snídani byl pro nás nachystán autobus a cílem naší cesty byla návštěva – Střediska volného času DUHA v Jeseníku.

První výukový program BOBŘI- dozvěděli jsme se zajímavé informace o bobrovi a druhý program HRA NA AFRICKÉ BUBNY DJEMBE. Úžasný úspěch u nás měli tyto bubny. Během hodiny jsme si připadali, že na ně umíme hrát a zároveň relaxujeme. Dobrý námět pro naše SVČ v Odrách. Po večeři jsme se nastrojili do různých kostýmů a začala DISKOTÉKA.

2.den

Na škole v přírodě se věnujeme dopoledne učení, ale hravější a zábavnější formou. Dětem se takové vyučování venku na sluníčku a v trávě moc líbilo.  Odpoledne se věnovaly manuální zábavě, vyrobily si drhané náramky z paracord šňůry a dokončily malování na trička. Někteří si zasoutěžili s toaletním papírem, prošli se obcí Ostružná a vyvolali veselé reakce místních obyvatel. Před deštěm si stihli krátce zacvičit v místním přírodním areálu zdraví. Po večeři, která tak chutnala, že děti vylizovaly talířky, nás čekalo koupání v bazénu se slanou vodou. To se nám dnes bude krásně usínat!!!

LeMaKaRaIv

1. den

Zdravíme ze školy v přírodě z malebné obce Ostružná v Jeseníkách.

Po dvou a půlhodinové cestě autobusem jsme bez problému dorazili do cíle. Po ubytování, dobrém obědě a chvilce odpočinku nás čekalo několik úkolů. Losováním jsme se rozdělili do družstev podle barev a vyrazili jsme do nedalekého lesíku. Tam jsme si postavili námořnická plavidla z přírodnin a zahráli si několik bojových her. Po večeři jsme si pomalovali trika a hráli míčové hry.        

LeMaKaRaIv