Setkání žáků se starostou města

16.08.2016

Poslední týden školního roku proběhlo setkání nejúspěšnějších žáků oderských škol u pana starosty. Každá škola měla navrhnout žáky, kteří se v letošním školním roce nejvíce zasloužili o reprezentaci školy a města. Kritériem byla účast minimálně v krajském finále. Z naší školy byli oceněni tito žáci:

Karolína Balážová – žákyně 6.třídy (kategorie III – 6.-7.třída), zlatá medaile za soutěžící družstvo v republik.finále spolu se Sofií Lustigovou a Nikolou Šenkovou.

Natálie Ostašová – žákyně 2.třídy ( kategorie I – 1.-3.třída ), obhájila z loňska titul přebornice republiky ve Sportovní gymnastice pro rok 2016 ( v konkurenci 51. závodnic), současně je i přebornicí kraje 2016. 2. zlato získala za soutěž družstev v republik.finále spolu s Dominikou Selivanovou a Rozálií Janošovou.

Dominika Selivanová – žákyně 3.třídy ( kategorie I – 1.-3.třída), v republikovém finále obsadila 4.místo v jednot. (0,1 bodu za 3.místo), zlatou medaili za družstvo získala společně s Natálií Ostašovou a Rozálií Janošovou – republikové vítězné družstvo kategorie I.

Kateřina Schacherlová – žákyně 4. třídy ( kategorie II – 4.-5.třída), přebornice Moravskoslezského kraje pro rok 2016, stříbrná z republikového finále v komunikaci z 30-ti závodnic.

Sophia Lustigová – žákyně 7.třídy (kategorie III – 6.-7.třída), přebornice Moravskoslezského kraje pro rok 2016, 3.místo v republikovém finále jednotlivců (52 závodnic)v kategorii III, zlatá medaile za soutěžící družstvo s Karolínou Balážovou a Nikolou Šenkovou v republik.finále.

Radim Babinec – žák 6. B třídy. Radima baví sport, hraje kopanou za TJ Odry a trénuje stolní tenis. V letošním školním roce byl v družstvu chlapců, které vyhrálo krajské finále ve stolním tenise v Opavě, kategorie III., což jsou mladší žáci. Do republikového finále se nepostupovalo, tato kategorie končila krajským finále.

Vojtěch Hendrych – žák 6. B třídy. Vojtu baví rybaření a sport, hraje kopanou i stolní tenis za TJ Odry. V letošním školním roce byl v družstvu chlapců, které vyhrálo krajské finále ve stolním tenise v Opavě, kategorie III., což jsou mladší žáci. Do republikového finále se nepostupovalo, tato kategorie končila krajským finále.

Jakub Hrachovec – žák 6. B třídy. Kuba již 5 let hraje na trubku v ZUŠ, má rád sport, hraje stolní tenis za TJ Odry. V letošním školním roce byl v družstvu chlapců, které vyhrálo krajské finále ve stolním tenise v Opavě , kategorie III., což jsou mladší žáci. Do republikového finále se nepostupovalo, tato kategorie končila krajským finále.