Šachová liga

11.03.2024

V sobotu 9.3.2024 vyrazili Jan Matůšů (4.A), Sebastian Pelc (5.A), Josef Salach (6.A) a Tobias Pelc (7.B) na okresní mládežnickou šachovou ligu do Bílovce. Čekala je útulná herna a 15 spoluhráčů. 19 šachistů od nejmladších začátečníků po nejstarší borce hrálo proti sobě v jedné skupině. Naše kvarteto v partiích se zkušenějšími hráči statečně bojovalo a vybojovalo několik cenných vítězstvích.  Dokonce kategorii H10 vyhrál Sebastian Pelc a druhý byl Jan Matůšů. Na konci turnaje získali všichni hráči drobné odměny,  a i proto spokojení odjížděli domů.  Naši kluci se v šachové hře zlepšili, získali motivaci do dalších tréninků a těší se na jiné turnaje.