Přebor v kuželkách: I. stupeň

01.11.2019

Ve čtvrtek 17. 10. 2019 se uskutečnil další ročník přeboru školy v kuželkách pro l. stupeň. Letos se přihlásil rekordní počet žáků ze třetích až pátých tříd. Přihlášeno bylo 57 žáků a nakonec dorazilo a soutěžilo 54 dětí.

Děti z 3. – 5. třídy měly 15 hodů, které se započítávaly do celkového hodnocení a určily nám pořadí. V dívkách si nejlépe vedla Emma Pavlovičová, která nahrála 57 bodů. Na druhém místě se umístila Tereza Medunová s 56 body. Třetí místo patřilo Lucii Tvarůžkové za 53 bodů. Umístění kolem stupně vítězů byla velice vyrovnaná, dívka na 6. místě měla 50 bodů.

U chlapců zvítězil Daniel Ševčík, který nasbíral 81 bodů, což pro nadějného kuželkáře, který pravidelně trénuje, bylo o 10 bodů více než předchozí rok.  Druhé místo získal Štěpán Jurčík s 51 body a třetí místo obsadili Noel Sukhan a Tobias Pelc se ziskem 50 bodů.

Celkovým vítězem a přeborníkem školy v kuželkách pro první stupeň se stal Daniel Ševčík. 

Opět další rok zaznamenáváme vyšší počet žáků na odpolední sportovní akci s názvem PŘEBOR ŠKOLY V KUŽELKÁCH oproti loňskému ročníku. Chtěli bychom jim poděkovat za účast a poblahopřát k dosaženým výsledkům.

Veškeré výsledky jsou ZDE.

Nebyly nalezeny žádné obrázky