Přebor školy v kuželkách l. stupně

04.11.2018

Ve středu 24. 10. 2018 se uskutečnil další ročník přeboru školy v kuželkách pro l. stupeň. Pro letošní rok jsme přebor školy uskutečnili opět pouze pro l. stupeň. Žáci ll. stupně měli na programu kuželky v rámci celoročního Školního sportovního poháru.

Děti z 3. – 5. třídy měly 15 hodů, které se započítávaly do celkového hodnocení a určily nám pořadí. V dívkách si nejlépe vedla Natálie Kvitová, která nahrála 70 bodů. Na druhém místě se umístila Kristýna Bartková s 64 body. Třetí místo patřilo Julii Monsportové za 59 bodů. U chlapců zvítězil Daniel Ševčík, který nasbíral 71 bodů. Druhé místo získal André Krotil s 66 body a třetí místo obsadil Petr Hranický se ziskem 62 bodů.

Celkovým vítězem a přeborníkem školy v kuželkách pro první stupeň se stal Daniel Ševčík, který zvítězil o jediný bod před Natálií Kvitovou.

Soutěže se zúčastnilo 49 žáků, kteří se rozhodli trávit odpoledne pohybem se svými spolužáky. Opět další rok zaznamenáváme vyšší počet žáků na odpolední sportovní akci s názvem PŘEBOR ŠKOLY V KUŽELKÁCH oproti loňskému ročníku. Chtěli bychom jim poděkovat za účast a poblahopřát k dosaženým výsledkům.