Categories: Tento školní rok Leave a comment

POWERPOINT

joomplu:1902V úterý 17.května  se uskutečnil  2.ročník počítačové soutěže v POWERPOINTU. Sešla se řada počítačových  nadšenců a porovnala si své dovednosti při  tvorbě prezentací. Zadání i kritéria hodnocení byla předem stanovena.

Žáci  zpracovávali  podobně jako loni učivo z libovolně vybraného předmětu a měli 120 minut na vytvoření své prezentace, kterému  předcházela domácí příprava. Pochvala a ocenění patří všem soutěžícím za chut´a odvahu se do soutěže přihlásit, a porovnat si tak své počítačové dovednosti  se svými vrstevníky.

Vzniklé  prezentace dokazují, že žáci  využívají výpočetní techniku pro studijní účely a nejen pro zábavu. Úroveň prací byla velmi vyrovnaná a mnohé z nich budou použity při výuce.

Zde jsou výsledky v  kategorii 6.-7.tříd : 1.místo  Daniel Hendrych z 6.B – Anglický jazyk( AJ), 2.místo Richard Chudý z 6.A – Dřevo (Pracovní činnosti), dvě 3.místa Jan Olšina z 6.B – Elektřina (Fyzika) a Katrin Tkačiková z 7.C – Roční období  (Prvouka) .

V 8. – 9. ročnících byla na  1.místě Adéla Hrabovská z 8.B –  Ledviny (Přírodopis) , 2. René Šebeček z 9.A – Dieselový motor (Fyzika)  a  3.místo Pavlína Fardová z  8.A – Rihanna (Hudební výchova) . V anketě můžete dát svůj hlas prezentaci, která se líbí právě vám.

Alexandra Reptová  a  Vladimír Chodura

Prezentace:
5 Angels, Anglický jazyk, Bakterie, Brazílie, Dieslový motor, Dřevo, Elektřina, Hawai, Ledviny, Mexiko, Lišejníky, Rihanna, Roční období

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.