Categories: Tento školní rok Leave a comment

Olympijský týden 2011

joomplu:2440V týdnu od 3. do 7. října jsme uspořádali již XII. novodobé olympijské hry.  Od pondělí do pátku se na olympijských sportovištích vystřídalo cca 450 mladých sportovců nejen z naší školy, ale také ze ZŠ na Pohořské ulici, ZŠ v Jakubčovicích a ZŠ ve Vražném.

V pondělí od 12. hodin čekaly na sportovce atletické disciplíny, úterý jsme věnovali netradičním sportům (např . střelba ze vzduchovky, hod frisbeem, in-line brusle, ringo apod.), pro středu byl vyhrazen paralympijský den, kdy si zúčastnění mohli vyzkoušet, jak sportují lidé s nejrůznějšími handicapy. Ve čtvrtek již od 8.30 hodin soutěžili žáci 1.-5. tříd v atletickém čtyřboji a pátek patřil oblíbeným kolektivním sportům.

Všechny výsledky, kterých bylo opravdu hodně, uvádíme jako přílohu. Také můžete shlédnout ze všech dnů fotografie a ze čtvrtečního dne video.
Chtěli bychom tady poděkovat fotbalovému oddílu za zapůjčení areálu a jmenovitě panu Ondřejovi za pomoc na stadiónu, dále všem tělocvikářům naší školy i ostatním učitelům, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zdárném průběhu olympijského týdne.  I tady platilo ono známé heslo“ Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“.

Výsledky I. stupeň
Výsledky II. stupeň

{wmv}olympijsky_den_I_stupen_2011{/wmv}

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.