Categories: Školní družina Leave a comment

Olympiáda v Sochi

joomplu:9639Olympiáda v Sochi byla úžasná. Máme 8 medailí. Ondřej Moravec je výborný běžkař i Jaroslav Soukup. Ondřej Moravec vyhrál 1.stříbro za samostatný biatlon i ve skupinách a jeden bronz. Jaroslav Soukup vyhrál bronz v samostatném biatlonu i ve skupinách. Nejlepší bylo, když Eva Samková vyhrála zlato v snowboardingu nebo Martina Sáblíková vyhrála v rychlobruslení zlato i stříbro. V družině jsme vyráběli medaile a kreslili různé sportovce, kteří šli závodit do Sochi. Všichni jsme drželi palce, aby se jim to povedlo . No, hokejisti sice prohráli nad USA, ale to nevadí, budou další závody. Ale všichni byli dobří. USA vyhráli nad Českem 5:2. Bylo hezké i krasobruslení. Sledovali to lidé z celého světa. Dívali jsme se i jak se zapaloval olympijský oheň . Všechno bylo nádherné. Těšíme se za 4.roky.

Nellie Lustigová

ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY V SOCHI

Na olympiádě se mi líbil snowboard kros, lyže,krasobruslení,biatlon a rychlobruslení. Na olympiádě se mi nelíbilo, jak Šárka Pančochová spadla. S družinou jsme dělali různé soutěže, které by měly patřit k olympiádě v Sochi .Bylo krásné, jak jsme se mohli podívat na naše Čechy. Bylo nádherné krasobruslení. Pro mě byl nejlepší snowboard kros. V něm vyhrála Eva Samková zlatou medaili a to se mi líbilo. Bylo dobré se dívat na naše hráče na olympiádě v Sochi.

Elen Maleňáková

OLYMPIÁDA 2014

V družině jsme olympiádu skvěle prožili. Dělali jsme olympijské kruhy, malovali jsme disciplíny a vyráběli všechny medaile. Nejdříve jsme vystřihli z tvrdého papíru kruh. Potom jsme na medaili napsali jméno, příjmení a nakonec disciplínu. Z krepového papíru jsme ustřihli proužek a dali na medaili. Bylo to super. V rychlobruslení získala 1.místo Martina Sáblíková. V biatlonu obsadil 3.místo Ondřej Moravec. V snowboardingu vyhrála 1.místo Eva Samková. Byla naprosto úžasná. Ale zklamali mně hokejisti. S USA prohráli 5 – 2. Celkem Česká Republika získala 8 medailí. Dobré ne?

Monika Bálintová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.