Odznak všestrannosti olympijský vítězů

14.04.2022

V pondělí 11. 4. 2022 jsme byli pozvání ZŠ Odry na Pohořské ulici na sportovní soutěž, která se jmenovala Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Po delší odmlce zaviněné pandemií mohli žáci opět soutěžit ve sportovních disciplínách. Síly měřili v přeskoku přes švihadlo, v hodu medicinbalem, trojskoku snožmo z místa a dvě minuty museli provádět kliky. Poslední disciplínu si mohli soutěžící volit mezi driblinkem basketbalovým míčem nebo během na 1000 m. Hodnotili se jednotlivci a také družstva. V jednotlivcích postupovali soutěžící na prvních dvou místech. Závodníci v družstvech postupovali na prvních třech místech. A jak jsme si vedli? V družstvech jsme se umístili na nepopulárním čtvrtém místě. V jednotlivcích v kategorii 2008 obsadil první místo Sebastian Vondráček, který byl suverénně nejlepší. V nejstarší kategorii byl na krásném třetím místě, byť nepostupovém, Filip Mück. V ostatních kategoriích se dostávali soutěžící mimo stupně vítězů.