Obří slalom

05.03.2017

V úterý 28. února uspořádal SKI klub Hranice oblastní přebor žáků základních a středních škol v obřím slalomu. Závody se uskutečnily v perfektně připraveném areálu na Potštátě. Závod je jel na dvě soutěžní kola na stejné trati a započítával se pouze lepší z časů. Naše škola vyslala celkem 5 lyžařů. A téměř všichni se umístili na stupních vítězů.

Viki Fojtíková v nejmladší kategorii přípravek (1. – 3. tř.) skončila na krásném 5.místě, jedná se o její první sezónu mezi závodníky. Leonka Králová v kategorii předžačky (4.-5. tř.) vybojovala 2. místo a získala stříbrnou medaili. V mladších žačkách(6.-7. tř.) nedala Elen Balšínková nikomu šanci a suverénně si dojela pro první místo. V nejpočetnější kategorii mladších žáků (6. -7. tř.), kde se sešla velká konkurence, se na třetím místě umístil Tonda Hauerland a na krásném druhém místě Jeňa Matěja.

Všem závodníkům moc blahopřejeme a spolku SKI klub Hranice děkujeme za perfektní přípravu tratě a super organizaci závodu.