Miniházená 4. a 5. tříd

25.11.2018

20. listopadu jsme s dětmi čtvrtých a pátých tříd zahájili další sezónu v miniházené. Sešli jsme se v Novém Jičíně, v hale ABC s dalšími 5 týmy, abychom si vzájemně porovnali síly. S námi se zde sešly děti ze ZŠ Starý Jičín, ZŠ Komenského 68 – Nový Jičín a ZŠ Odry – Pohořská. Hráli jsme systémem každý s každým. Každé družstvo odehrálo celkem 4 utkání.

Děti čtvrtých tříd byly na téhle akci úplně poprvé, tedy se zatím jen rozkoukávaly a sbíraly první turnajové zážitky. Všechny děti bojovaly ze všech sil. Zápasy byly velmi vyrovnané.

Přesto náš boj nestačil a naše škola skončila na 4. a 5. místě. Družstvo 5. tříd skončilo na 4. místě a mladší děti na místě pátém.

Družstvo 4. tříd: Ševčík Daniel, Vrbová Amélie, Havrlant Lukáš, Horvát Santiago, Holub Vojta, Do Minh Tiep, Fojtíková Viktorie, Svinčáková Simona, Leopold Josef.

Družstvo 5. tříd: Monsportová Julie, Hendrych Pavel, Krotil André, Kraclík Štěpán, Pavlík Jan, Jurošková Adéla, Kelnarová Pavla, Milerský Nikolas.

Miniházená je velmi rychlá hra. Je o postřehu a spolupráci všech hráčů týmu na herní ploše. Velmi důležitá je v ní úloha brankáře. Neboť on je ten, kdo může družstvu zachránit spoustu bodů. Proto veliká pochvala patří oběma našim brankářům: Josefu Leopoldovi a Pavlu Hendrychovi, kteří podali výborný výkon ve všech 4 utkáních!

Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy.

 

M. Balážová

Nebyly nalezeny žádné obrázky