Categories: Tento školní rok Leave a comment

Mc Donald cup 4. a 5. tříd

joomplu:9991Naši mladí čtvrťáci a páťáci nás letos vzorně reprezentovali ve fotbalovém turnaji Mc Donald. Tento turnaj je asi nejmasovější a nejoblíbenější soutěží pro mladé sportovce. 

V základním prvním kole jsme postupně porazili Spálov, Odry –Pohořskou, Fulnek TGM i Fulnek J.A.K.  a postoupili z prvního místa do semifinále, které se hrálo v Bílovci. Tam jsme po slabším výkonu obsadili třetí místo, ale i tak jsme postoupili do okresního finále, které se uskutečnilo v Lubině u Kopřivnice.  Na tento turnaj jsme odjížděli dosti oslabeni, jelikož nám den předtím onemocněl brankář Kuba Hrachovec a nejlepší střelec  Matůš Ferenc. A tak jsme po velkém boji mezi  6 nejlepšími družstvy z okresu obsadili až konečné 6. místo.

Odměnou pak kromě sladkostí bylo  to, že nám předával cenu a nechal se s námi vyfotografovat i slavný hráč NHL a dvojnásobný mistr světa v hokeji –  Radek Bonk. Naši školu reprezentovali : Jakub Hrachovec, Jeňa Matěja, Karel Konrád, Jan Bílý, Matůš Ferenc, Vojta Hendrych, Filip  Vahalík, David Holub, Nikolas Žigmund, Šimon Pavlovský, Ondra Mik, Jarda Bača a Radim  Babinec.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Z a pomoc s dopravou děkujeme p. Hrachovcovi a panu Dimiděnkovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.