Listopadová novinářská laťka

30.11.2019

Na čtvrtek 14. 11. 2019 jsme naplánovali další ročník oblíbené Listopadové novinářské laťky, což je soutěž ve skoku vysokém. Do soutěže se přihlásilo pouze 25 žáků a hodnotili jsme zvlášť chlapce, zvlášť dívky. Povzbuzování z tribun, o které se postaraly děti z družiny, žáky vybičovalo ke skvělým výkonům. K lepším výkonům také přispěla hudba, kterou jsme po delší odmlce opět začali využívat.

V kategorii dívky 3. – 5. třída bylo přihlášeno pouze pět děvčat. Na třetí příčce se umístila Andrea Malá, která skočila 90 cm. Na druhém místě skončila Veronika Levová, která překonala stejných 90 cm jako Andrea, ale na předchozích výškách oproti ní nechybovala. Vítězkou v kategorii dívky 3. – 5. třída byla Markéta Dvořáková, která jediná překonala výšku 95 cm.

U chlapců v kategorii 3. – 5. třída třetí místo obsadil Lukáš Čablík výkonem 105 cm. Druhé místo si zajistil díky hladkému průběhu na všech předchozích výškách Lukáš Tihelka, který skočil stejně jako Lukáš Čablík. Nejlepší mezi chlapci na prvním stupni byl Lukáš Havrlant výkonem 120 cm, což se řadí mezi nejlepší výkony na prvním stupni v historii Listopadové laťky. Všem soutěžícím bychom chtěli poděkovat za účast a poblahopřát k dosaženým výkonům. Budeme se těšit na další ročník.

Výsledky naleznete ZDE.

Nebyly nalezeny žádné obrázky