Listopadová novinářská laťka 2018

29.11.2018

Na pátek 23. 11. 2018 jsme naplánovali další ročník oblíbené listopadové novinářské laťky, což je soutěž ve skoku vysokém. Do soutěže se přihlásilo 37 žáků a hodnotili jsme zvlášť chlapce a dívky. Povzbuzování z tribun, o které se postaraly děti z družiny, žáky vybičovalo ke skvělým výkonům. K výkonům také přispěla hudba, kterou jsme po dvou letech obnovili.

V kategorii dívky 3. – 5. třída se umístila na třetím místě Adéla Jurošková, která skočila 105 cm. Velký souboj o první místo sváděly Pavlína Kelnarová a Vendula Jeřábková. Nakonec tento souboj vyšel lépe pro Vendulu Jeřábkovou, která si úctyhodným a zároveň měřitelným výkonem pro ll. stupeň 120 cm zajistila první místo v soutěži. První jmenovaná nakonec obsadila druhé místo výškou 115 cm.

U chlapců v kategorii 3. – 5. třída třetí místo obsadil Adam Horák výkonem 100 cm, který díky hladkému průběhu na všech předchozích výškách předčil dvojici Jana Pavlíka a Vojtěcha Konráda. Druhé místo patřilo Nikolasi Milerskému za výkon 105 cm a nejlepší mezi chlapci na prvním stupni byl Pavel Hendrych výkonem 110 cm.

Všichni žáci dostali za podaný výkon sladkost a nejlepší získali také medaile. Všem soutěžícím bychom chtěli poděkovat za účast, poblahopřát k dosaženým výkonům a budeme se těšit na další ročník. Výsledky naleznete ZDE.

Nebyly nalezeny žádné obrázky