Categories: Tento školní rok Leave a comment

Školní futsalová liga

V letošním roce jsme se přihlásili do zcela nových celorepublikových soutěží-školní futsalová liga 7(určená pro žáky 6.a 7. ročníků) a školní futsalová liga 9(určená pro žáky 8.a 9. ročníků). V I.kole jsme cestovali s oběma družstvy do Nového Jičína, kde jsme měli ve skupině ZŠ Tyršova Nový Jičín a ZŠ Horní Bečva.

Vždy jsme postoupili do druhého kola, cestovali jsme do Hlučína na ZŠ Dr. M.Tyrše, specializující se na kopanou. Tam jsme měli mít za soupeře místní hlučínské fotbalisty a ZŠ Osoblaha, která však bohužel nepřijela. Po shodných porážkách 16:2 jsme do finále Moravskoslezského kraje nepostoupili. Chlapci však získali cenné zkušenosti. A ještě jedna perlička. Jelikož jsme cestovali do Hlučína autobusem, jela s námi i děvčata, která zachránila čest naší školy, se stejně starými děvčaty z Hlučína vyhrála v přátelském zápase 5:3.
Reprezentovali nás: STARŠÍ-Nikolas Bednarz, Tomáš Murín, Roman Zadina, Dominik Havran, Mirek Šnajdárek, Michal Houfek, Tomáš Sigmund, Robert Žigmund, Daniel Dusík,Bohumil Krkoška, Lukáš Fusek

MLADŠÍ : Richard Chudý, Josef Hein, Daniel Hendrych, Daniel Šustek, Richard Ferenc, Kristián Haluška, Marek Haluška, Ondřej Holub, Dominik Černický, Martin Mikloš, Ondra Zapletal, Vojta Zaoral, Daniel Mácha, Martin Hudec, Jan Štuchal.

DĚVČATA: Eliška Šnajdrová, Nikola Šustková, Kristýna Škoríková, Katka Dobešová, Zuzka Ondruchová, Simona Králová, Nikola Martincová, Petra Vaňková, Monika Babincová, Týna Ferencová, Zuzana Šnajdárková, Ilona Svobodová, Daniela Kotalová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.