Categories: Školní družina Leave a comment

Školní družina

Ahoj školáci a rodiče,
tak jsme se ani nenadáli a je tady nový školní rok. Z důvodů modernizace školy bude začátek probíhat v bojových podmínkách, které si zpříjemníme návštěvami nového multifunkčního hřiště.

První oddělení s žáky prvních tříd a druhé oddělení s žáky druhých tříd bude po nezbytně nutnou dobu přesunuto v době družiny na malou budovu,  kde bude probíhat ranní družina 5.45 – 7.30  i odpolední slučování družin od 15.00 – 16.00. Oddělení starších dětí bude na velké budově ve třídách.

Školní družina má pro vás letos opět nachystáno spoustu zábavy, her, aktivit na hřišti i v tělocvičně, vycházek do přírody, poznávání okolí, návštěvy kina, dopravního hřiště a výstav v informačním centru.

Tento školní rok pro vás dále chystáme… v září tradiční Slet broučků, v říjnu využijeme podzimního foukání na akci Můj drak letěl, naladíme se na zimu Mikulášskou nadílkou, se kterou navštívíme i domov důchodců.

Prosinec si provoníme Vánoční besídkou pro rodiče. A když bude v lednu bílo…užijeme si Malování na sníh.

V únoru si zařádíme na Maškarním plese v tělocvičně, březnový vánek nám provětrá hlavičky na vědomostní soutěži Rozumbrada, dubnové sluníčko nás vytáhne ven na Branně ekologický den, Velikonoční Výtvarnou dílnu s rodiči  a Slet čarodějnic a čarodějů.

V květnu pomalujeme školní dvůr křídami na odpolední akci Namaluj mi svět a už jsme skoro v červnu, kdy se slaví Den dětí, do těla si dáme na Branném závodě a před prázdninami nás čeká Nocování v družině….

vychovatelé ŠD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.