Itálie

14.09.2010

joomplu:70Ve čtvrtek 26. srpna jsme se vydali na dlouhou cestu do italského města Rimini. Jeli jsme přes alpskou zemi Rakousko, ale příliš jsme toho neviděli, protože byla tma a z oken autobusu jsme pozorovali pouze dálnici a rakouské benzínky. Po sedmé jsme přijeli do kempu a pomalu se ubytovali.

Všichni si náš pobyt moc a moc užívali. Chodili jsme na pláž, koupali jsme se a opakovali, sbírali mušle, zahrabávali jsme se do písku, stavěli hrad a sněhuláky a házeli jsme po sobě mokrý písek a řasy. Ve večerních hodinách jsme navštěvovali krásné město Rimini. Ve městě jsme různě utráceli a ve volných chvílích jsme obdivovali mladého „sexy sprejera“ obrazů, (ale pak už nás štval, protože tam měl to samé).

V úterý jsme navštívili zábavní park Mirabilandie. Byl to pro nás obrovský zážitek. Nejvíc nás zaujal Katun a speed, ale za zkoušku stál i volný pád a vodní atrakce Niagara. Ve čtvrtek jsme jeli na výlet do San Marina. Bylo tam hodně obchodů se suvenýry, jídlem a alkoholem, které nás stále lákaly něco koupit.

V Itálii se nám moc líbilo. Zkoušeli jsme i různá jídla jako pizzu a lasagne. Naučili jsme se i pár italských slovíček. Ale pobyt měl i několik záporů. Například nepříjemné žahnutí medúzou do intimních partií a scvaknutí krabem do nohou, ale i přesto se nám školní „dovolená“ strašně moc líbila a chtěli bychom se tam někdy vrátit.

Nebyly nalezeny žádné obrázky