IT technika z Raiffeisenbank

25.10.2019

Jistě mi dáte za pravdu, že žijeme v době,  kdy jsou dobré vztahy možná důležitější než kdy dříve a rovněž v době, kdy člověk (potažmo škola) málokdy dostane něco zdarma. I z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že se naše škola může pyšnit skvělými vztahy se společností Raiffeisenbank a.s., která je v současné době pátou největší bankou v ČR a která se v loňském roce již počtvrté v řadě stala klientsky nejpřívětivější bankou v prestižní anketě Hospodářských novin.

Společnost Raiffeisenbank nám v loňském roce zdarma poskytla 8 vyřazených notebooků, 2 vyřazené počítače a 4 servery. V letošním roce nám společností bylo poskytnuto dalších 16 vyřazených notebooků. Techniku škola využívá především za účelem zkvalitnění výuky. Počítače a notebooky jsou využity zejména ve třídách, v kombinaci s interaktivními tabulemi. Dále techniku využíváme k rozšíření kapacity počítačové učebny, v kanceláři školy a techniku rovněž využívají pedagogové k přípravě na výuku.

Děkujeme tímto společnosti Raiffeisenbank za její vstřícný a velkorysý přístup a doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.

Bc. Tomáš Kubíček, ICT koordinátor školy

Nebyly nalezeny žádné obrázky