Hokejové utkání

08.02.2017

        Začátkem února jsme využili mrazivého počasí a po roční odmlce jsme si ve čtvrtek 2. února zahráli hokejové utkání, ke kterému nastoupili žáci proti učitelům. Zápas se hrál v dobrém tempu, a jak už je zvykem, učitelé si vítězství pohlídali a ukázali se jako nejen jako zdatní bruslaři, ale především jako dobří hokejisté.

       Utkání se odehrálo bez větších problému a hlavně bez zranění a konečné skóre se zastavilo na 13 : 2 ve prospěch učitelů. Byly vidět dobré výkony, především brankáři se činili. V brance učitelů stála dnes již legenda oderského hokeje a náš dlouholetý kamarád Mirek Polomíček a branku žáků hájil poprvé v kompletní brankářské výzbroji Lukáš Blažek(Bláža). Za žáky pak obě branky vstřelil benjamínek týmu, a to sedmák David Holub. Za kantory se blýskl hatrikem Richard Blaževič, který se ihned po vstřelení třetí branky dožadoval čepic od přítomných diváků. Inu, NHL je našim velikým vzorem. Celé hokejové utkání sledovalo více než 50 spokojených diváků.

      Všem děkujeme, že jste si přišli zasportovat a strávit část dne trošku jinak než jste zvyklí. Moc také děkujeme Oderské městské společnosti za přípravu ledu a Adamovi Sivákovi za servis během utkání.

Nebyly nalezeny žádné obrázky